Autor: Wiktoria Hańczyc | Data publikacji: 16 Stycznia 2020

Uwaga! Zmiana terminu na bezpłatne badanie słuchu

16 Stycznia 2020, Autor: Wiktoria Hańczyc

Mieszkańcy naszego miasta, którzy ukończyli 30 rok życia będą mogli uczestniczyć w bezpłatnym badaniu słuchu. „Słuchobus”, w którym prowadzone będą badania zostanie ustawiony przed Urzędem Miasta Ełku w nowym terminie - 3 lutego w godz. 10.00-15.00.

Bezpłatne badanie słuchu odbędzie się w dniu 3 lutego 2020 r., w godzinach 10.00 – 15.00 przed Urzędem Miasta Ełku, na ul. Piłsudskiego 2. Badanie skierowane jest do mieszkańców naszego miasta, którzy ukończyli 30 rok życia.

Badanie słuchu – audiometria tonalna – trwa ok. 10 minut, jest bezbolesne i nieinwazyjne. Pozwala na wstępne określenie charakteru i głębokości niedosłuchu.

Pacjent zakłada słuchawki i kolejno do każdego z uszu (nie do obu jednocześnie) są wysyłane dźwięki o różnym natężeniu. Zadaniem pacjenta jest naciskanie przycisku w momencie, gdy usłyszy dźwięk.

Badania odbywać się będą bez zapisów.

Kategorie aktualnośći: