| Data publikacji: 09 Stycznia 2020

Posiedzenie Komisji Budżetu oraz Komisji Infrastruktury i Rozwoju Gospodarczego Rady Miasta Ełku, odbędzie się 14 stycznia 2020 roku (wtorek) o godzinie 09.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ełku, przy ulicy Marsz. J. Piłsudskiego 4.

1. Otwarcie posiedzenia.

2. Przyjęcie porządku obrad.

3. Prezentacja Uczniowskiego Klubu Sportowego Trójka Ełk.

4. Prezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku im. Danuty Siedzikówny „INKI”. Najciekawsze, zrealizowane działanie związane z Polityką Oświatową Samorządu Terytorialnego (POST).

5. Informacja dotycząca oferty dla dzieci i młodzieży w okresie zimowym.

6. Karta Ełczanina – omówienie, funkcjonowanie, propozycje ulg.

7. Opinia Komisji do projektów uchwał, postanowień, sprawozdań, raportów będących w porządku obrad najbliższej Sesji Rady Miasta Ełku.

8.Przyjęcie planu pracy Komisji Sportu i Turystyki na 2020 rok.

9. Przyjęcie planu pracy Komisji Edukacji i Kultury na 2020 rok.

10. Sprawy różne i wolne wnioski.

Posiedzenia Komisji w kadencji samorządowej 2018-2023 można obejrzeć na żywo w Internecie na kanale YouTube Rada Miasta Ełku.