Autor: V.Y | Data publikacji: 07 Lutego 2024
Posiedzenie Komisji Infrastruktury i Rozwoju Gospodarczego
Autor: V.Y
Posiedzenie Komisji Infrastruktury i Rozwoju Gospodarczego Rady Miasta Ełku odbędzie się 12 lutego 2024 roku (poniedziałek) o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ełku.

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Opinia komisji do projektu uchwały zm. uchwałę w sprawie określenia zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków lub znajdującym się w gminnej ewidencji zabytków, usytuowanym na terenie miasta Ełku.
  4. Opinia komisji do projektu uchwały w sprawie Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Ełku 2030.
  5. Opinia komisji do projektu uchwały w sprawie przepisów porządkowych w gminnym regularnym publicznym przewozie osób.
  6. Opinia komisji do projektu uchwały w sprawie cen za usługi przewozowe oraz wysokości opłat dodatkowych i opłaty manipulacyjnej.
  7. Opinia komisji do projektu uchwały zm. uchwałę w sprawie „Wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Miasta Ełku na lata 2023-2027".
  8. Opinia komisji do projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszarów i granic aglomeracji Ełk.
  9. Informacja o zgłoszonych żądaniach i wydanych decyzjach w 2023 roku wynikających z uchwalenia bądź zmiany miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.
  10. Informacja ze sprzedaży mienia komunalnego w 2023 r.
  11. Sprawy różne i wolne wnioski.
  12. Zakończenie obrad.

Posiedzenia Komisji w kadencji samorządowej 2018-2023 można obejrzeć na żywo w Internecie na kanale YouTube Rada Miasta Ełku